HABERLER : SAYI :: KASIM 2015 Çekmeköy 2023 Kasım

RUHSAL TRAVMA

RUHSAL TRAVMA ÇEKMEKÖY 2023

Güzel, mutlu, sağlıklı bir hayat kurmak için çabalarız ve bütün hayatımızın da bu şekilde devam etmesini umarız. Fakat hayat planladığımız gibi gitmeyebiliyor.
BİR YENİSİ DAHA!

BİR YENİSİ DAHA! ÇEKMEKÖY 2023

Çekmeköy Belediyesi’nin teşvikleri ile TEV tarafından Nişantepe Mahallesi’nde yaptırılan, Ezel Gülen Kıray Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi törenle hizmete açıldı.
MÜGE ANLI İLE TATLI SERT

MÜGE ANLI İLE TATLI SERT ÇEKMEKÖY 2023

Kayıpları bulan, cinayete kurban giden kişilerin faillerini ortaya çıkaran ve birçok sosyal sorumluluk projesi ile de adından sıkça söz ettiren, Hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitleyerek reyting listesinin en üst sırasına adeta demir atan Müge Anlı ile birlikteyiz… Ünlü programcıya biz sorduk o da tüm samimiyetiyle cevapladı.
GENEL SAĞLIK SİGORTASI NEDİR NE DEĞİLDİR?

GENEL SAĞLIK SİGORTASI NEDİR NE DEĞİLDİR? ÇEKMEKÖY 2023

Sürekli gündemi meşgul eden ve kafalarda soru işareti bırakan Genel Sağlık Sigortası ile ilgili bilinmeyenlere ışık tutmak üzere Ümraniye Sosyal Güvenlik Merkezi Müdürü Coşkun Bilgin’in makamındayız. Çekmeköy 2023 sordu Coşkun Bilgin siz değerli okuyucularımız için cevapladı.
ÇEKMEKÖY’DE ARICILIK

ÇEKMEKÖY’DE ARICILIK ÇEKMEKÖY 2023

Türkiye dört mevsimi yaşayan nadir ülkelerden biridir. İklim çeşitliliğinin olması yurdumuzun her köşesinde arıcılık faaliyetini gerçekleştirmeye imkan sağlıyor