HABERLER : SAYI :: 2017 Çekmeköy2023 Temmuz 2017

UNUTMADIK, UNUTMAYACAĞIZ, UNUTTURMAYACAĞIZ…

UNUTMADIK, UNUTMAYACAĞIZ, UNUTTURMAYACAĞIZ… ÇEKMEKÖY 2023

Tatildeydim, yarıda kestim ve apar topar döndüm. Etrafımız ve içimiz şer odakları, teröristlerle, vatan hainleri ile dolu. Beklenmedik anda saldırıyorlar. Aslında hem birçok yazımda hem de programımızda "Durmayacaklar, saldıracaklar" diye devamlı dillendirdim. Son 10 yılda 50 yıl ileriye giden Türkiye'yi bir günde 50 yıl geriye götürmek isteyenleri biliyorduk, yazıyorduk hep. Ama "Halk artık her şeyi sorguluyor, görüyor ve biliyor. Halkın önünde kimse duramaz" diye bitiriyorduk son dönemde neredeyse tüm yazılarımızı. Anadolu yakasındaydım.
GÖNÜL COĞRAFYAMIZDA İFTAR

GÖNÜL COĞRAFYAMIZDA İFTAR ÇEKMEKÖY 2023

Çekmeköy Belediyesi, Çekmeköy’de düzenlenen yedi iftar programının ardından “Ecdat yadigârı topraklar” Balkanlkar’da da iftar sofrası kurdu. Kardeşlik bağlarının güçlendirilmesi için yapılan çalışmalar kapsamında, Makedonya Dojran ve Bosna-Hersek Vagoşça’da iftar programı düzenlendi.
KUYUMCULUK SANATI  Takı aşkına…

KUYUMCULUK SANATI Takı aşkına… GÜLÜZAR ÇEVİK

Biz kadınların vazgeçilmezi takılar, eh tabii altın hele de taşı pırlanta olursa, gerçek aşkın vücut bulmuş hali olur o zaman… Günümüzde çok değerli olan kuyum bu ayki konumuz;