HABERLER : SAYI :: 2017 Çekmeköy2023 Mayıs 2017

BİPOLAR BOZUKLUK

BİPOLAR BOZUKLUK ÇEKMEKÖY 2023

Bu ayki konumuz “Bipolar Duygu durum bozukluğu.” Bu ay sizlerle birlikte bu hastalık nedir, nasıl bir hastalıktır kısaca bu konu üzerinde durmaya çalışacağız.
ORTODONTİK TEDAVİDE GÜNCEL VE FARKLI YAKLAŞIMLAR

ORTODONTİK TEDAVİDE GÜNCEL VE FARKLI YAKLAŞIMLAR ÇEKMEKÖY 2023

Sabit ortodontik tedavi, dişlerin üzerine "braket" adı verilen küçük kuvvet desteğiyle gerçekleştirilen tedavi şeklidir. Doktorunuz tarafından yapıştırılarak sabitlenen braketler, hasta tarafından çıkartılamamaktadır.
ARI VARSA HAYAT VAR

ARI VARSA HAYAT VAR ÇEKMEKÖY 2023

Albert Einstein, “arılar yeryüzünden kaybolursa insanın 4 yıl ömrü kalır” demiş. O halde yalnızca "arılar bal yaparlar" deyip geçemeyiz. Onlar, hakkında ciltlerce kitap yazılan canlılardır. Arıların, kusursuz bir organizasyonla on binlercesinin uyum içinde yaşamaları dışında, oldukça mucizevi özellikleri vardır…
COŞKUN HYUNDAİ

COŞKUN HYUNDAİ ÇEKMEKÖY 2023

Başarılı iş kadını Gönül Coşkun, 1964’de İstanbul’da dünyaya geldi. Aslen Gümüşhaneli olan Gönül Hanım Babası Kazım Coşkun’un vefatının ardından 20’li yaşlarında hayatın yükünü omuzlayarak baba işini devraldı. 1993’te sektörde kendini ispatlamak adına Hyundai bayiliğini aldı ve 1999 yılından beri Çekmeköy Hyundai Coşkun plazada faaliyetlerini sürdürmekte.