HABERLER : SAYI :: 2017 Çekmeköy2023 Haziran 2017

ÖDLERİ PATLIYOR

ÖDLERİ PATLIYOR ÇEKMEKÖY 2023

Rahmetli Özal döneminde özel kanallara yol verilmesiyle müthiş bir furya başladı. O dönemde sektöre adım atan ilk özel kanalların ilk çalışanlarından biriydim ben de... Çığ gibi diziler ve filmler yapılmaya başlandı.
SAYGI DURUŞU

SAYGI DURUŞU ÇEKMEKÖY 2023

Kimileri için Kur’an-ı Kerim; Yasini Şerif,Amme ve hatta cenazelerde ölünün arkasından okunan bir kutsal kitaptan ibaret gibidir. Oysa ayetlerin bilincinde olsaydık ölünün arkasından okuduğumuz Yasin Suresinin 70.ayetinde Kur’an’ın diriler için indirildiğini fark eder ve ona göre bir yaşam sürerdik.
MASA BAŞI ÇALIŞANLARDA DURUŞ BOZUKLUKLARI

MASA BAŞI ÇALIŞANLARDA DURUŞ BOZUKLUKLARI ÇEKMEKÖY 2023

Vücudumuzun sağ ve sol tarafları birbirine simetriktir. Bu simetri vücudumuzun daha dengeli ve kontrollü hareket etmesini sağlar. Vücudumuzda birçok kas mevcuttur bu kasların bazıları hareketlerimizden sorumlu iken bazıları da dengede durmamızı sağlarlar.
ENGELLİ VATANDAŞLAR PİKNİKTE BULUŞTU

ENGELLİ VATANDAŞLAR PİKNİKTE BULUŞTU ÇEKMEKÖY 2023

Çekmeköy Belediyesi 10-16 Mayıs Engelliler Haftası organizasyonlarının ilk ayağı Reşadiye Mesire Alanı’nda düzenlenen piknikle başladı. Yüzlerce Çekmeköylü vatandaşı bir araya getiren piknikte engelli aileleri yeşilin ve bol oksijenin tadına varıldı.
SİTEDE YAŞAM KASABA EVLERİ

SİTEDE YAŞAM KASABA EVLERİ ÇEKMEKÖY 2023

Kendine has tınısı, sakinliği, yeşili ve güzelliğiyle İstanbul’un nefes alma yerlerinden biri olan Kasaba Evleri’nin yöneticisi Ahmet Yamaner ile Site ve Çekmeköy üzerine sohbetimiz;