HABERLER : SAYI :: 2017 Çekmeköy2023 Eylül 2017

GENÇLİK BİZİM, GELECEK BİZİM

GENÇLİK BİZİM, GELECEK BİZİM ÇEKMEKÖY 2023

Devletlerin gelişmişlik düzeylerini belirleyen bir takım kriterler vardır ki bunlardan birini, hatta en önemlisini sahip olunan insan gücü oluşturmaktadır.
HACAMAT NEDİR?

HACAMAT NEDİR? ÇEKMEKÖY 2023

Hacamat, deri üzerindeki gözeneklerden vakum yolu ile kirli kanın çekilmesidir. 5000 yıl öncesine dayanan bir çeşit akupunktur yöntemi olan hacamat, derinin bir neşter yardımıyla çizilip ağzı geniş bir bardak, kavanoz veya şişe ile oluşturulan emme gücüyle kanın çekilmesi şeklinde yapılır. Geleneksel olarak Ağrı, sızı veya hastalık olan organa yakın yerlere yapılır.
ÇOCUKLARDAKİ RUHSAL BELİRTİLERDE İLK ADRES?

ÇOCUKLARDAKİ RUHSAL BELİRTİLERDE İLK ADRES? ÇEKMEKÖY 2023

Öncelikle, çocuk psikiyatristi olmak için önce 6 sene tıp fakültesi okuyup, sonrasında 5 senelik çocuk ve ergen psikiyatrisi ihtisasının tamamlanarak çocuk ve ergen psikiyatrisi uzmanı olunduğumu ifade etmek isterim.
BEŞ YILDIZ SERENA EVLERİ

BEŞ YILDIZ SERENA EVLERİ ÇEKMEKÖY 2023

Çekmeköyümüz’ün nezih sitelerinden Beş Yıldız Serena Evleri’ndeyiz. Çekmeköy2023 ekibi olarak site hayatını ve sorunlarını konuşmak üzere site yöneticisi, aynı zamanda başarılı bir iş kadını olan Meryem Er’le birlikteyiz.
MEKTEBİN BACALARI VAY LELE LELE

MEKTEBİN BACALARI VAY LELE LELE ÇEKMEKÖY 2023

Hoş geldi Eylül. Hoş geldi okul çantaları, su mataraları, servisçi amcalar, kantinci ablalar… Hoş geldiniz... Nerede kaldınız? Şimdi okullu olalım, sınıfları dolduralım. Ali, koş bak bakalım herkes yerli yerinde mi?
KORUYUCU DİŞ HEKİMLİĞİ

KORUYUCU DİŞ HEKİMLİĞİ ÇEKMEKÖY 2023

Koruyucu diş hekimliği çocuğun sağlıklı bir ağıza ulaşmasını ve bu sağlığın idame ettirilmesini amaçlar. Sağlıklı bir ağız ve dişlere sahip olan çocuklar besinleri daha kolay çiğnerler ve buna bağlı olarak da besinlerden daha çok fayda temin ederler.