HABERLER : SAYI :: 2016 Çekmeköy2023 Ağustos 2016

CÜNEYT ŞEN

CÜNEYT ŞEN ÇEKMEKÖY 2023

Kaybettiği değeri açılan spor kanalları sayesinde yeniden kazanan Cüneyt Şen, televizyonculuğun en popüler dallarından biri olan spor ve spor yayınlarında izleyiciyi ekranlara kilitlemeye devam ediyor. Artan imkânlarla birlikte çoğalan spor programlarını izlemek, birbirinden ünlü spor spikerler ve yorumcular eşliğinde daha bir keyifli oluyor. İşte o spor spikerlerden biri olan Cüneyt Şen ile birlikteyiz. Meslek hayatına radyoculukla başlayan ve ilk günkü gibi duruşundan ve ilkelerinden ödün vermeden A Spor ekranlarında fırtınalar estiren ünlü spiker ile dobra dobra röportajımız başlıyor.
FETÖ/PDY KALKIŞMASI SONRASI EKONOMİ

FETÖ/PDY KALKIŞMASI SONRASI EKONOMİ ÇEKMEKÖY 2023

15 Temmuz 2016… “Türk ordusu yönetime bütünüyle el koydu...” TRT’de Fetö’cü (Fetullahçı Terör Örgütü) çete tarafından zorla okunan bildiride yer alan bu sözler, Türkiye’nin hemen her alanında darbe travmasını yaşamış her kesimden insanımız için son derece ürkütücüydü.
SAĞLIKLI BİR YAŞAM SAĞLIKLI BİR UYKU İLE MÜMKÜN!

SAĞLIKLI BİR YAŞAM SAĞLIKLI BİR UYKU İLE MÜMKÜN! ÇEKMEKÖY 2023

Öyle kolay bir sanat değildir uyumak, onun uğruna bütün gün uyanık kalmak gerekir. Hayatımız için zorunlu olan bağımlılıklarımızın başında uyku gelmektedir. Uykusuz bir yaşam düşünülemez. Kimimiz için 8 saat yeterli olurken kimimiz için 5 saat yeterli olabilmektedir. Son yıllarda uzmanların yaptıkları araştırmalarda uykunun esasen bir dinlenme sürecinden ziyade bir solunum olayı olduğu öne çıkmıştır.