Yorumlar

SOKAĞIN SESİ

SOKAĞIN SESİ

9 Şubat her yıl Dünya Sağlık Örgütü ve üye ülkeler arasında Sigarayı Bırakma Günü olarak kutlanıyor.
SOKAĞIN SESİ

SOKAĞIN SESİ

Eksisiyle artısıyla her halimize tanıklık eden sokaklar. Bizi yansıtan, bizi bilen, adeta bizden biri gibi hayatımıza yön veren sokaklar. Çekmeköy 2023 yine sokağın sesine kulak vermek üzere yollara düştü. Hiç ummadığımız bir sokakta belki de tarihe not düşecek fikirlere imza atacak vatandaşlarımıza mikrofonumuzu uzattık ve sorduk: Belediyemiz daha önce hiç yapılmayan ve vatandaşın taleplerini karşılayacak yeni bir projeye imza atmak istiyor. Bu yeni projeye sizin öneriniz veya katkınız neler olurdu? İşte sokağın sesinden yükselen sesler.
SOKAĞIN SESİ

SOKAĞIN SESİ

Sokağın nabzını okurlarıyla paylaşan Çekmeköy 2023, gündem belirlemeye devam ediyor. Seçim sonrası sokağın sesini merak eden ekibimiz yine iş başında.
SOKAĞIN SESİ

SOKAĞIN SESİ

Tarihe adını, altın harflerle yazdırmayı kim istemez ki… Bunun yolu, ünlü bir bilim adamı; aktör, şarkıcı veya besteci olmaktan geçiyor. Biz sanatçılığı değil de mucitliği seçersek; herkes tarafından tanınmak istenen çılgın bir mucit… Hedef, tüm insanlığın hayatını kolaylaştıracak dahiyane bir buluş… Çekmeköy 2023 sokağa sordu; “Çok başarılı bir mucit olsaydınız neyi keşfetmek isterdiniz?”