Yorumlar

EBRU YAŞAR

EBRU YAŞAR

1977’de Ankara’da doğan ünlü sanatçı Ebru Yaşar, 1995’de çıkarttığı ilk albümüyle sevenlerinin kalbinde taht kurdu. Şöhret basamaklarını emin adımlarla tırmanan ünlü sanatçı, aldığı ödüllerle başarısının tesadüf olmadığını taraflı tarafsız herkese ispatlamıştır. Farklı tarzı ve sempatik tavırlarıyla gönüllerde taht kuran Ebru Yaşar ile Çekmeköy 2023 okurları için sohbet ettik…
RAKİPLERİN KORKULU RÜYASI CEMAL KAMACI

RAKİPLERİN KORKULU RÜYASI CEMAL KAMACI

Her sporcunun yaşantısı düzgün olmalı. Beslenmesine, yemesine, içmesine ve disiplinli çalışmasına dikkat etmesi lazım. Bir boksör, kilosunu ve formunu korumayı bilmeli, kilo almak kolay fakat vermek zordur. Aslında bu söylediklerime her sporcunun kulak vermesi lazım.
BİNBİR SURAT YAVUZ SEÇKİN

BİNBİR SURAT YAVUZ SEÇKİN

BİN BİR SURAT YAVUZ SEÇKİN… O BİR KOMEDİ VE TAKLİT ÜSTADI… O TAKLİT, SHOW , KAHKAHA DENİLİNCE İLK AKLA GELEN İSİM… O BİR RADYOCU, OYUNCU, SENARİST, VE KOMEDYEN … RENKLİ KİŞİLİĞİ İLE DERGİMİZE RENK KATACAĞINA İNANDIĞIMIZ YAVUZ SEÇKİN İLE ATÖLYESİNDE, DAHA DOĞRUSU SEVENLERİNİN BEĞENİSİNE SUNDUĞU, O ÜNLÜ TİPLEMELERİN ORTAYA ÇIKTIĞI MUTFAKTA ÇOK ÖZEL SÖYLEŞİ GERÇEKLEŞTİRDİK.