Yorumlar

Mali Müşavir, Sinan Aytekin

Sporun kişisel ve halk yönünden önemini ve spor kültürü, spor faaliyetleri için ne gibi çalışmalar yapılacağını anlatan çok faydalı bir çalışma olmuş, emeklerin için sonsuz teşekkürler Mustafa abi.

Elif ÇELEBİOĞLU

10 yaşında bir kız çocuk annesi olarak bende bu projeleri gönülden destekliyorum. Çocukların sporla büyümelerine olanak verecek bu çalışmaların sayısının hızla artmasını temenni ediyorum. Umarım bu proje diğer belediyelere örnek olur ve sayıları hızla artar. Sağlıklı, mutlu nesiller için sporun önemi çok büyük. Emeği geçen herkese teşekkürler.

Gülsen Aydoğdu

Gençlerin ve çocukların gelişimlerini spor çalışmalarıyla desteklemek, bedensel ve ruhsal sağlıkları açısından çok önem arz ediyor. Şehir merkezine yakın, kalabalık ve alanı dar ilçelerde bu uygulama kolay yapılabilir mi bilmiyorum ama Çekmeköy ilçesi, bu tür spor etkinliklerinin yapılabilmesi için uygun alanlara sahip bir yer. Pilot uygulama bölgesi olsun ve dilerim ki ihtiyaç duyulan her ilçeye yayılsın . Emin ellerde hazırlanan ve uygulamaya sunulan bu tür çalışmaları halk olarak memnuniyetle karşılıyor, emeği geçenlere teşekkür ediyoruz.

OYA ALKAN

Gerçekten örnek bir çalışma..Umuyorum ki diğer belediyelere de örnek olur ve yaygınlaşır,böylelikle gençlerimiz daha aktif daha sosyal ve daha bilinçli olur.kötü alışkanlıklardan uzak kaldıkları için daha sağlıklı toplum olabiliriz...

YEŞİL SAHALARIN VAZGEÇİLMEZİ

YEŞİL SAHALARIN VAZGEÇİLMEZİ

Futbol takımının 12. Adamı olmazsa olmazı taraftar grupları. Bazen maç izlemeye değil o atmosfe, o ruhu yaşamaya hınca hınç statları dolduran kahramanlardır.
DÜNYA'NIN EN HIZLI ŞUTLARI!

DÜNYA'NIN EN HIZLI ŞUTLARI!

Yıllar yılı bizde Hami Mandıralının çektiği şutlar dünyanın en hızlısı olarak tarihteki yerini almış ve hala bu rekor kırılamamıştır. Gerçekte hala öyle mi?