Yorumlar

MÜGE ANLI İLE TATLI SERT

MÜGE ANLI İLE TATLI SERT

Kayıpları bulan, cinayete kurban giden kişilerin faillerini ortaya çıkaran ve birçok sosyal sorumluluk projesi ile de adından sıkça söz ettiren, Hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitleyerek reyting listesinin en üst sırasına adeta demir atan Müge Anlı ile birlikteyiz… Ünlü programcıya biz sorduk o da tüm samimiyetiyle cevapladı.
EVRİM AKIN

EVRİM AKIN

Evrim Akın’ı herkes Avrupa Yakası dizisindeki Selin tiplemesiyle tanıdı. Akın, bu roldeki "Ohaaa falan oldum yani", “Kal geldi yaa” gibi replikleriyle özdeşleşerek bir döneme adeta damgasını vurdu. Ardından Bez Bebek dizisinde Nana, Alemin Kıralı adlı dizide Jülide karakterini canlandıran Akın, şöhret basamaklarını emin ve bir o kadar da hızlı tırmanarak, renkli pencerenin aranılan isimleri arasına adını yazdırmayı başardı. Röportaj için Bebek’te bir araya geldiğimiz Evrim hanımefendi bizi yanıltmadı.
KOLİVA

KOLİVA

Koliva… Karadeniz’in fırtınasını, deli dolu denizini ve civanmert insanını yaptıkları müzikle anlatan 7 kişilik mütevazı bir grup.
CÜNEYT ŞEN

CÜNEYT ŞEN

Kaybettiği değeri açılan spor kanalları sayesinde yeniden kazanan Cüneyt Şen, televizyonculuğun en popüler dallarından biri olan spor ve spor yayınlarında izleyiciyi ekranlara kilitlemeye devam ediyor. Artan imkânlarla birlikte çoğalan spor programlarını izlemek, birbirinden ünlü spor spikerler ve yorumcular eşliğinde daha bir keyifli oluyor. İşte o spor spikerlerden biri olan Cüneyt Şen ile birlikteyiz. Meslek hayatına radyoculukla başlayan ve ilk günkü gibi duruşundan ve ilkelerinden ödün vermeden A Spor ekranlarında fırtınalar estiren ünlü spiker ile dobra dobra röportajımız başlıyor.