Yorumlar

TURGAY GÜLER

TURGAY GÜLER

Hayatı başka bir yerinden yakalamış ve merdivenleri kendi keşfettiği basamaktan başlayarak çıkmayı seçmiş Turgay Güler..
ANNE CENNET KAPISIDIR GİRMESİNİ BİLENE

ANNE CENNET KAPISIDIR GİRMESİNİ BİLENE

Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz’ın annesi Emine Poyraz, Anneler Günü’nde evinin kapılarını Çekmeköy2023’e açtı. Anneler Günü dolayısıyla ricamızı kırmayarak bizleri evinde misafir eden Emine annenin bitmek tükenmek bilmeyen enerjisine hayran olmamak mümkün değil. Poyraz ailesinin yıllardır süregelen bir geleneği var. Her hafta Cuma günü aile fertleri, baba evinde kahvaltı için bir araya geliyor ve anne-babanın hayır dualarıyla işe gidiyorlar. Poyraz ailesi erkeklerinin bu davranışı gerçekten takdire şayan. İşte yine böyle bir gün ve bu kez bu mutlu aile tablosunun içinde biz de varız. İçten, samimi ve bir anne şefkatiyle bizleri karşılayan ve her sorduğumuz soruya büyük bir özenle cevap veren başta Emine anneye, Hasan babaya, Belediye Başkanımız Ahmet Poyraz’a, Fatih Poyraz’a, Mustafa Poyraz’a teşekkür ediyor ve anneler gününe özel röportajımıza geçiyoruz.
KOLİVA

KOLİVA

Koliva… Karadeniz’in fırtınasını, deli dolu denizini ve civanmert insanını yaptıkları müzikle anlatan 7 kişilik mütevazı bir grup.