Yorumlar

ÇEVRE VE ÇEVRE HUKUKU  ÇEVREYİ HOR GÖREN, GELECEĞİ ZOR GÖRÜR

ÇEVRE VE ÇEVRE HUKUKU ÇEVREYİ HOR GÖREN, GELECEĞİ ZOR GÖRÜR

M.Ö.3200 yıllarında Sümerler tarafından yazının bulunmasının akabinde ilk yazılı Kanunlar da Sümerler tarafından yazılmıştır. Daha sonraki yüzyıllarda yaşayan çeşitli devletler ve milletler de kendilerince çeşitli yasalar hazırlamışlardır. Yaşayan her canlı gibi insanlar ve devletler yaşadıkları çevrede kendilerince değişiklikler yapmaktadır...
UNUTMADIK, UNUTMAYACAĞIZ

UNUTMADIK, UNUTMAYACAĞIZ

Çekmeköy Belediyesi tarafından 2014 yılında hizmete açılan Engelsiz Park’a, 2.3.2015-60 numaralı meclis kararıyla Özgecan Aslan’ın ismi verildi. İsmi değişen veeklenen spor tesisleri ile yenilenen parkın açılışını Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal ve Fenerbahçeli futbolcular, Trabzonspor Spor Okulu öğrencileri ile birlikte yaptı.
ONLARIN MUTLULUĞU BİZİM DE MUTLULUĞUMUZ

ONLARIN MUTLULUĞU BİZİM DE MUTLULUĞUMUZ

Çekmeköy Belediyesi tarafından Dünya Engelliler Haftası etkinlikleri kapsamında lunaparka götürülen engelli çocuklar, doyasıya eğlenerek keyifli dakikalar yaşadılar. Çekmeköy Belediyesi Engelliler Merkezi, 200’ü aşkın engelli genç, çocuk ve ailelerini Taşdelen Lunapark’ına götürdü. Lunaparktaki oyuncaklara binip gönüllerince eğlenen çocuklar renkli görüntüler oluşturdu.