Yorumlar

MUAZZEZ ERSOY

MUAZZEZ ERSOY

O Sahnelerin kraliçesi… O Türk müziğinin en iyi seslerinden, ve en iyi icra edenlerden biri… O sansasyonel haberlerden ve polemikten uzak yaşantısıyla halkın sevgisini kazanmış gönüllerin sultanı… “Ben Rabbimin kiracısıyım” diyen, elindeki kolonya şişesinden oluşan hayali mikrofonu gerçeğe dönüştüren Muazzez Ersoy’la çok özel röportajımız başlıyor.
İBRAHİM ERKAL

İBRAHİM ERKAL

Çekmeköy 2023, bir zamanlar şöhretin doruğunda olan ancak son yıllarda kabuğuna çekilen bestekar, dizi oyuncusu ve Türk fantezi müziğinin güçlü seslerinden İbrahim Erkal’ı misafir ediyor. İşte dünüyle bu günüyle 2015 İbrahim Erkal.
TÜRK FUTBOLUNUN EFSANE İSMİ HAMİ MANDIRALI

TÜRK FUTBOLUNUN EFSANE İSMİ HAMİ MANDIRALI

O, Trabzonspor ve Türk Futbolunun efsane ismi… O, efendiliğiyle taraflı tarafsız herkesin gönlünü fethetmiş bir yıldız… O, iyi bir teknik adam ve iyi bir aile reisi. 20 Temmuz 1968, Trabzon Arsin’de doğan, henüz 10 yaşındayken Trabzonspor’a dahil olan, sayısız başarılara imza atarak adını Türk Futbol tarihine altın harflerle yazdıran, “Füzeci” Hami Mandıralı ile keyifli bir sohbet gerçekleştirdik. Biz sorduk, Hami Hoca tüm samimiyetiyle cevapladı.