Yorumlar

TÜRK FUTBOLUNUN EFSANE İSMİ HAMİ MANDIRALI

TÜRK FUTBOLUNUN EFSANE İSMİ HAMİ MANDIRALI

O, Trabzonspor ve Türk Futbolunun efsane ismi… O, efendiliğiyle taraflı tarafsız herkesin gönlünü fethetmiş bir yıldız… O, iyi bir teknik adam ve iyi bir aile reisi. 20 Temmuz 1968, Trabzon Arsin’de doğan, henüz 10 yaşındayken Trabzonspor’a dahil olan, sayısız başarılara imza atarak adını Türk Futbol tarihine altın harflerle yazdıran, “Füzeci” Hami Mandıralı ile keyifli bir sohbet gerçekleştirdik. Biz sorduk, Hami Hoca tüm samimiyetiyle cevapladı.
İBRAHİM ERKAL

İBRAHİM ERKAL

Çekmeköy 2023, bir zamanlar şöhretin doruğunda olan ancak son yıllarda kabuğuna çekilen bestekar, dizi oyuncusu ve Türk fantezi müziğinin güçlü seslerinden İbrahim Erkal’ı misafir ediyor. İşte dünüyle bu günüyle 2015 İbrahim Erkal.
SİNAN ÖZEN

SİNAN ÖZEN

YAŞLANDIKÇA GENÇLEŞEN ADAM… KARADENİZİN YAKIŞIKLI, EFENDİ VE DÜRÜST ADAMI… SESİYLE, YORUMUYLA VE FARKIYLA FARK EDİLEN ADAM… KİMDEN Mİ BAHSEDİYORUZ, TABİKİ RİZE’NİN BAĞRINDAN KOPAN VE YILLARDIR KALPLERDE TAHT KURAN POPÜLER MÜZİĞİN YAKIŞIKLI İSMİ: SİNAN ÖZEN’DEN… ASLINDA BİZ DEĞİL, ONU SEVENLERİ BÖYLE TANIMLIYOR... MÜZİKTE 25’İNCİ YILINI KUTLAYAN SİNAN ÖZEN İLE ÇOK ÖZEL RÖPORTAJIMIZ BAŞLIYOR…
SELÇUK BALCI

SELÇUK BALCI

Kemençesiyle, yalın duruşuyla, ezgileriyle, mütevazılığiyle, yapmış olduğu müzikle yüreğe dokunan, şarkı ve türkülerinde memleketten yansıyan tatları kemençesiyle özdeşleştiren sanatçı Selçuk Balcı ile müzik kariyerinden, bugünlere nasıl geldiğini, özel hayatından hobilerine kadar her şeye değindik. Biz sorduk Selçuk Balcı tüm içtenliğiyle cevap verdi.