Yorumlar

MAHALLEMİZİN MUHTARI - ÇATALMEŞE

MAHALLEMİZİN MUHTARI - ÇATALMEŞE

Onlar, vatandaşın gören gözü, işiten kulağı ve konuşan dilidir… Onlar, gece - gündüz günün her saatinde mahallelinin sorunlarını çözmek için görevleri başında olan birer hizmet erleridir… Onlar, devletle vatandaş arasında akla gelebilecek her türlü sorunları çözmek için birer köprüdür. Kısacası, mahallelinin mülki erkanıdır onlar… “Çekmeköy 2023” bundan böyle her sayısında, hayatımızın her evresinde önemli rol oynayan Mahallemizin muhtarlarıyla birlikte olacak ve onların gören gözü, duyan kulağı ve sessizliklerinin sesi olacak. İlk misafirimiz Çatalmeşe Muhtarımız Ömer Lütfi Gürsoy.
MAHALLEMİZİN MUHTARI - MİMARSİNAN MAHALLESİ

MAHALLEMİZİN MUHTARI - MİMARSİNAN MAHALLESİ

Onlar, yerel yönetimin ilk ayağı ve en küçük yapı taşları… Onlar, toplumsal idare ve emniyetin başlangıcı… Onlar, koca bir mahallenin yükünü taşıyan, vatandaşların ağabeyi ve ablaları… Onlar mahallemizin muhtarları… Çekmeköy 2023 Görevinin ve sorumluluğunun bilincinde olan bir muhtarımızı daha ağırlıyor. Bu sayımızın misafiri Mimar Sinan Mahallesi muhtarı Yadigar Aslan.
MAHALLEMİZİN MUHTARI - KOÇULLU MAHALLESİ

MAHALLEMİZİN MUHTARI - KOÇULLU MAHALLESİ

İstanbul’un yeni gözdesi Çekmeköy’ün yeşil mahallelerinden Koçullu Mahallesi… Yaz aylarında köy havasını özleyenlerin kaçış yerlerinden biri olan Koçullu Mahallesi’nin çalışkanlığı sebebiyle mahallelinin sevgisini kazanan Muhtarı Mitat Şimşek ile birlikteyiz.