Yorumlar

ÇEKMEKÖY SİNOPLULAR DERNEĞİ

ÇEKMEKÖY SİNOPLULAR DERNEĞİ

Doğal güzellikleriyle ünlü Sinop’un Çekmeköy’deki adresi Çekmeköy Sinop’lular Derneği’ndeyiz. Çekmeköy2023 dergisi olarak Dernek başkanı Adem Gıcık ile Sinop ve Sinoplulara dair keyifli bir sohbet gerçekleştirdik.
SİVİL TOPLUM KURULUŞLARIMIZ - TÜRK KIZILAYI İSTANBUL

SİVİL TOPLUM KURULUŞLARIMIZ - TÜRK KIZILAYI İSTANBUL

Onlar her yerdeler, Türkiye’nin karış karış her toprağında. Hatta dünyanın her yerinde… Onların yardım elleri, muhtaç insanlara ulaşan umut ışığı. Bu ışık bazen göçük altında, bazen savaş meydanında, bazen hayat ile ölüm arasında bizi yakalayan kurtarıcı… Dergimizin bu ayki konuğu, toplumumuzun maddi ve manevi güç kaynağı olan Kızılay... Zor zamanlarda yanı başımızda beliren, adeta karanlıkta kaldığımızda bir mum ışığı gibi imdadımıza yetişen, tüm halkın kucakladığı Türk Kızılay’ını temsilen Kızılay İstanbul Şube Başkanı İlhami Yıldırım ile röportajımıza başlıyoruz…
ÇEKMEKÖY ESNAF VE SANATKARLAR DERNEĞİ

ÇEKMEKÖY ESNAF VE SANATKARLAR DERNEĞİ

Sivil toplum örgütleri, resmi kurumlardan bağımsız, gönüllü olarak çalışan kuruluşlardır. Çekmeköy Esnafının ticari ve sosyal birlikteliğini sağlamak için çalışmalar yapan, Çekmeköy Esnaf Ve Sanatkarlar Derneği (ÇESADER) başkanı Lütfü Köse’yle birlikteyiz. Biz sorduk, başkan Köse cevapladı.