EDİTÖRDEN

HAYAT BİR TRENDİR TREN İSTASYONU DEĞİL

HAYAT BİR TRENDİR TREN İSTASYONU DEĞİL

Aynı yolu beraber yürüdüğümüzü sandığımız insanlar, aslında bize sadece gidecekleri yere kadar eşlik ediyorlarmış da farkında olmamışız. Doğduğumuz andan ölene kadar hayatımız sürekli bir yolculuktur. Manzara değişir, insanlar değişir, ihtiyaçlar değişir ama tren hep ileri gider. Hayat bir trendir, tren istasyonu değil…
41 KERE MAŞAALLAH

41 KERE MAŞAALLAH

Allah'a hamdolsun ki, Çekmeköy 2023, ismine yakışır ve gönülden 41 kere maşaallah dedirtecek bir sayıyla daha karşınızda. Siz değerli okuyucularımızın takdir ve tebrikleriyle bir numara olma yolunda emin adımlarla yoluna devam eden Çekmeköy 2023, her geçen gün biraz daha zenginleştirdiği içeriği ile ve her satırını keyifle okuyabileceğiniz daha nice sayılar sunmanın arzusu ve mücadelesi içerisinde.
BAYRAMIMIZ MÜBAREK OLSUN

BAYRAMIMIZ MÜBAREK OLSUN

Rahmetini ve bereketini sınırsızca sunan, bir daha “ya kısmet” diyerek uğurlayacağımız Ramazan ayını geride bırakmaya hazırlanıyoruz. Gelişini sabırsızlıkla bekleyen ve geldiğinde "hoş geldin ya "Şehr-i Ramazan" diyebilen, O'ndan hakkıyla istifade edebilen herkese selam olsun.
ÇEKMEKÖY2023 1.YAŞINDA

ÇEKMEKÖY2023 1.YAŞINDA

Koskoca bir yılı aşkın yayın hayatında bulunduğumuz, azimle özenle çalıştığımız dergimiz Çekmeköy2023 çok şükür 1. yaşıyla karşınızda...
RUHUMUZU GENÇ TUTALIM

RUHUMUZU GENÇ TUTALIM

Büyük bir şükür vesilesi olarak ifade etmeliyim ki, ilk sayımızda dile getirdiğimiz süreklilik ve başarı çağrısı, şu ana kadar sayısız kalbin heyecan ritmiyle kucaklaşarak yoluna emin adımlarla devam ediyor.