BAŞKANDAN

Değerli okuyucular

Değerli okuyucular

Değerli Tarihin seyrini değiştirecek zorlu ve çok önemli bir sürece giriyoruz. Yorulan, sorunlara cevap veremeyen, sık sık tıkanan bir sistem yerine ülkemizi daha iyi günlere taşıyacak, daha pratik yeni bir sistemin kapılarını aralıyoruz.
Değerli okuyucularımızz

Değerli okuyucularımızz

On bir ay boyunca eksikliğini hissettiğimiz, özlemle kendisini beklediğimiz Ramazan-ı Şerif’e kavuşuyoruz. Ramazan günlük hayatın koşuşturmasından kendimize zaman ayırmamıza, manevi olarak yenilenmemize vesiledir. Çevremiz ile daha iyi ilişkiler kurmayı ve daha huzurlu olmamızı mümkün kılar.
Değerli Çekmeköy2023 Okurlarımız

Değerli Çekmeköy2023 Okurlarımız

Çekmeköy2023 ailesi olarak sizlerin desteği ile yolumuza emin adımlarla devam ediyoruz. 33. Sayısını çıkardığımız Çekmeköy2023 dergisi her ay sadece ilçemizde değil tüm Türkiye’de büyük bir okuyucu kitlesi ile buluşuyor. Dergimizin yurdun dört bir yanında okunuyor olması yeni bir ilçe olan Çekmeköy’ün marka değerini de artırmaktadır.
Değerli Çekmeköy 2023 okurları;

Değerli Çekmeköy 2023 okurları;

Değerli Çekmeköy 2023 okurları; 21. yüzyılda teknolojinin dur durak bilmeyen ilerleyişi ve artık dünyada uzak mesafe kavramının ortadan kalkmaya başladığı bu çağda bizi biz yapan değerlerimizi, geleceğimizi emanet edeceğimiz gençlerimize daha iyi öğretmeli ve daha iyi anlatmalıyız.
Değerli Çekmeköy

Değerli Çekmeköy

Modern yaşam insanı doğadan, doğaldan ve bire bir insani ilişkilerden kopararak ona yalnızlığı ve bireysel hazları sundu. Buna bağlı olarak toplumun temel dinamiği olan insanın iş hayatı, kent mimarisi, eğlence sektörü ve insani ilişkileri de yeniden şekil almaya başladı.